У козаків слава вічна

Виховна робота

Для кого: 3 Клас, 4 Клас

проходження

запитань

11.10.2021

215

0

Опис уроку:

Мета. Узагальнити знання дітей про козаків, їх роль в обороні і процвітанні України, сприяти розвитку логічного мислення, креативності, формувати інтерес до історичного минулого українського народу, виховувати моральні якості, почуття патріотизму.

Завдання №1 Теоретичний блок

1. Відгадайте ребус

Завдання №2 Теоретичний блок

2. Перегляньте відео

Завдання №3 Теоретичний блок

3. Прочитайте оповідання про козаків

Козак означає «вільний воїн». Козаки завжди стояли на обороні рідної землі. Воювали, стерегли кордони, могли пройти і на суші, і на морі. А про їхні славетні походи та бої досі ходять легенди.

Козаки були надзвичайно сміливими і не боялись смерті тому на голові залишали лише чуба – який попереджував ворога, що козак не боїться загинути в бою… 

Козаки жили в куренях на Січі, яку оточував глибокий рів і височезний вал, з дозорними баштами і бійницями для гармат. Жінок на Січі не було. Також на Січі був Майдан для навчання військової вправи, де майбутніх вояків вчили триматися на коні, володіти шаблею та стріляти. На цьому ж Майдані козаки голосували за Гетьмана і карали тих, хто порушив закони Запоріжжя.

Ми досі захоплюємося відважністю, героїзмом козаків. І є нам чому повчитися у них. Воїни завжди були нескореними, гордими. А ще це найвірніші друзі. Батьківщина і побратим для козака – понад усе.

Завдання №4 Вільне введення тексту

4.Дайте відповіді на питання

Козак означає ....

Козаки були .....

Ми досі захоплюємося ....

Завдання №5 Теоретичний блок

5.Дайте відповідь на питання вікторини

Завдання №6 Теоретичний блок

6.Навчимося малювати козака

Завдання №7 Теоретичний блок

7.Заспіваймо разом!

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0