Формувати уявлення про різноманітність тварин у природі. Поглиблювати знання учнів про тварин, які населяють Землю. Учити класифікувати тварин. Розвивати мовленнєві вміння, мислення, увагу. Виховувати інтерес до природи та бережливе ставлення.
Конструктор уроків
Формувати уявлення про різноманітність тварин у природі. Поглиблювати знання учнів про тварин, які населяють Землю. Учити класифікувати тварин. Розвивати мовленнєві вміння, мислення, увагу. Виховувати інтерес до природи та бережливе ставлення.
1
Зустріч за посиланням Meet – brd-jyqq-khd
2
На уроці нас чекає цікава тема "Світ тварин"
Послухайте казку "Флора і Фауна"
У цариці Природи не було дітей. І вирішила вона звернутися до Сонця і Вранішньої Зорі, Доброго Дня і Спокійної Ночі з проханням допомогти їй. Вранішня Зоря послала на землю Росинку, і та залишила на ній дві крапельки. Сонечко пригріло. День прикрив їх своєю легкою повітряною хустинкою. На зміну Дню прийшла Ніч. Її легка зоряна шаль лягла на краплинки. Послала Ніч Місяця, і він освітив їх слабким сріблястим сяйвом. Лежали дві краплинки у зоряній колисці. І Ніч співала їм свою пісню. Зоря наблизилася і зняла хустинку, покликала Сонце. Воно осяяло своїм промінням, зігріло крапельки, і сталося справжнє диво – дві прозорі краплинки, схожі на діамантики, перетворилися на чарівну Квіточку та прекрасного Метелика. Вони одразу ж подружилися і полюбили одне одного. Сонце, День і Ніч покликали царицю Природу.
Природа торкнулась їх своїми вустами, і всі побачили ще одне диво – Квіточка й Метелик перетворилися на чарівних дівчаток.
– Я назву вас Флорою і Фауною. Ти, Флоро, будеш володаркою рослин. Тобі,Фауно, бути володаркою тваринного світу. Нехай квіточки, метелики, зайчики, берізки будуть для вас братиками, сестричками і просто друзями, – сказала цариця Природа.
Сьогодні на уроці ми вирушимо у мандрівку до Царства Тварин, ми дізнаємось про різні групи тварин, навчимось розрізняти їх за істотними ознаками, умовами та середовищем їх життя.


Переходимо до презентації "Світ тварин" Світ тварин.ppt
Підручник, с.144-146
3
Назвіть групи тварин.
Чим група птахів відрізняється від звірів?
Як люди мають відноситися до тварин?
Рефлексія від 13 учнів
Сподобався:
Так: 13
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 13
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 13
Так: 0