Конструктор уроків
Добрий день. Сьогодні урок в асинхронному форматі. Тому матеріал опрацюєте самостійно. |
1
Запрошую до перегляду відеоуроку:
Рефлексія від 2 учнів
Сподобався:
Так: 2
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 2
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 2
Так: 0