Конспект уроку «З Днем народження!» в 1 класі
Підтема: Повторення теми «З Днем народження!».
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.
Повторити вивчені літери англійської абетки.
Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.
Почати формувати навички читання.
Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
Розвивати навички письма.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Виховувати культуру взаємовідносин.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, роздатковий матеріал, картки з літерами, малюнки, листівка«Happy Birthday»
ХІД УРОКУ
І ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т + Ps: Good morning,
Good morning,
Good morning to you!
Good morning,
Good morning,
We are glad to see you!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т:-Сьогодні ми знову поговоримо про гарне та веселе свято- День народження!
А також повторимо літери англійської абетки, які вже вивчили. ЗУСТРІНЕМО ЦІКАВИХ ГОСТЕЙ ТА ПРИГОТУЄМО ДЛЯ НИХ ПОДАРУНКИ.
- Let’s start our lesson.
3. Фонетична зарядка.
T.:-And now let’s look at our screen and sing an ABC phonetic song. (учні слухають та повторюють фонет. пісню)
IІ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підбір літер до малюнків
Т:-Наш помічник Смайлі підготував нам декілька завдань, щоб ми не сумували , поки немає ще наших загадкових гостей.
Open your book p.60 and let’s do the first ex. У вас є такі ж картки, як у нашому підручнику.
We can see letters. Let’s name them together:W,X,Q,U. Яка з цих картинок піходить до літери W….X…..Q…..U…
2.Навчання читання.
T:-Next our ex.№ 2. Let’s read names.
У нашого Смайлі,як зазвичай, безліч справ. Давайте йому допоможемо та перевіримо список нових першокласників нашого класу (учні повторюють за вчителем, далі читають самостійно по черзі)
3. Письмо.
1)W.B. ex.1 p.40
T:-Наступне завдання ще цікавіше. Давайте підпишемо і приєднаємо бейджики для нових першокласників.(пропис. слова)
-(Take the red…pecil and match name with this boy|girl)
2)W.B. ex.2 р.40
Т: Давайте нагадаємо, що ми вчили на попередніх уроках і навчимо наших друзів шукати вірні літери.
-Запишіть їх у зошити.
4. Фізкультхвилинка.
-We are tired and let’s dance.
5.Повторення ЛО теми.
1) Рольова гра (діалогічне мовлення)
( Стукаю під столом.)
Т:Хто це стукає?
-Oh, it’s our gests.-Давайте познайомимося з нашими гостями.
Р.-Who are you?
- What is your name?
-How old are you?
Т:(показую на торт) -What is this?
Р:…
T:- Let’s count. How many candles are in the cake?
P:
2) Привітання піснею.
T: Я вважаю,що вітальна пісенька ще краще привітає наших іменинників.
(Учні співають пісню «Happy Birthday to You!».)
BIRTHDAY SONG
Happy Birthday to You,
Happy Birthday to You,
Happy Birthday, dear Teddy,
Happy Birthday to You!
3) Виготовлення листівки
W.B. ex.3 p.41
T:Take a red pencil in your hand and colour the first balloon,/cake/ribbon.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку.
(Бесіда з учнями.)
Т: -Що ми робили сьогодні на уроці?
-Яке завдання сподобалося вам найбільше? 2.Закінчення уроку.
Т: -Goodbye, children
Ps: Bye!











