Конструктор уроків
1
Уяви собі, яким би стало наше життя, якби в ньому раптом зникло мистецтво — захопливі книжки, музика, живопис, танці, аніме, фільми, комп’ютерні ігри… Адже все це нас радує, дивує, зворушує, сповнює емоціями щодня. Життя без мистецтва втратило б сенс
2
3
4
5
6
Рефлексія від 30 учнів
Сподобався:
Так: 30
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 30
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 30
Так: 0