Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події

Дистанційний конкурс "Будь природі другом"

Я досліджую світ

Для кого: 4 Клас

17 проходжень

3 запитань

07.05.2022

20

0

Опис уроку:

Конкурс «Будь природі другом» дозволить учням розширити світогляд з природничих питань та познайомить з цікавими екологічними фактами. Часто буває, що ми навіть не замислюємося про ті катастрофи планети, які нас супроводжують. А від маленьких дій кожного з нас може суттєво змінитися стан екосистеми.

У Концепції «Нова українська школа» однією з учнівських ключових компетентностей є екологічна грамотність, тобто «уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами в рамках сталого розвитку, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини».

Створити запит на отримання доступу

Автор опублікував урок в Бібліотеці уроків з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до уроку (перегляд усіх завдань та використання) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.

Завдання №1 Теоретичний блок

Сьогодні ми все частіше чуємо про екологічні проблеми людства та екологічно свідоме населення, адже питання зміни клімату, порушення балансу екосистем та забруднення довкілля сягнули планетарного масштабу і не сходять із телеекранів, шпальт газет, жу

Для повного перегляду потрібно отримати доступ від автора

Завдання №2 Вільне введення тексту

Завдання №3 Завантаження файлу

Рефлексія від 9 учнів

Сподобався

9 0

Зрозумілий

8 1

Потрібні роз'яснення

8 1
Режими доступу до уроку:

Урок ВІДКРИТИЙ для відображення в бібліотеці уроків, але проходження доступно лише з дозволу автора. Кількість запитань для перегляду обмежена