Ще тиждень тому у Києві онлайн навчалися дві школи та майже тисяча класів у різних закладах освіти. Станом на сьогодні у столиці на дистанційний режим роботи переведено близько 70 шкіл.
Про це повідомила заступниця голови Київміськдержадміністрації Ганна Старостенко.
Наразі на дистанційний режим роботи переведено близько 70 закладів освіти, – розповіла чиновниця.
Загалом у Києві 425 шкіл, і наразі нема потреби закривати всі школи одночасно, вважає Старостенко.
Ще на початку карантину ми довели до всіх закладів освіти спеціальний регламент роботи під час ковіду. Кожен директор школи має чітку інструкцію про те, як діяти у разі, якщо захворіли діти в класі, вчителі або інші працівники, – додала вона.
Проте заступниця КМДА не виключає закриття на карантин найближчим часом всіх шкіл через зростання захворюваності на Covid серед дітей.
Ми не виключаємо такої можливості, тому що хворіє багато дітей у порівнянні з торішніми сплесками епідемії. За середньої заповненості ліжок близько 17% ми бачимо, що показник дитячих госпіталізацій дещо вищий, – зазначила вона.
Нагадаємо, заклади освіти Києва не зачинятимуть на карантин примусово. Рішення про переведення шкіл на дистанційку ухвалюватимуть керівники закладів в індивідуальному порядку, залежно від рівня захворюваності учнів та персоналу.
Вас також можуть зацікавити такі матеріали: COVID наступає: в яких регіонах школи перевели на дистанційку