До Нового року залишається все менше і менше часу. Однак у грудні для вчителів особливо «гаряча» пора. За метушнею закінчення навчального семестру і виставлення піврічних оцінок святковий настрій приходить до педагогів часто в останню чергу.
Однак гарний настрій можна і варто створювати якомога раніше і смакувати кожну передсвяткову мить!
Для оздоблення використовуйте кольоровий папір, з нього можна зробити величезну кількість яскравих, оригінальних і водночас бюджетних поробок. Запропонуйте учням разом прикрасити навчальний кабінет! Сумісна робота згуртовує і заряджає кожного позитивним настроєм.
Наприклад, з паперу можна вирізати неймовірні сніжинки і витинанки та прикрасити ними вікна. Оригінальними паперовими гірляндами можна оздобити штори, а за допомогою техніки оріґамі – створити непересічну ялинку для вчительського стола. Вона не буде займати багато місця, водночас нагадуватиме про прийдешнє свято!
Прекрасним доповненням стане корзинка з мандаринами. Аромат цитрусу зарядить позитивом і вітамінами. До того ж, мандарини можна використовувати в якості заохочення учнів, нагороджуючи їх, наприклад, за правильні відповіді. Упевнені, так новорічний настрій обов'язково з'явиться у всіх!
Так-так, протипожежна безпека і все інше – знаємо і розуміємо. Однак, якщо включати ілюмінацію під наглядом педагога, то шкоди точно не буде.
Для комфорту очей вибирайте варіанти без миготливого режиму і зі спокійним теплим кольором. Гірлянду краще повісити біля дошки і обов'язково вимикати наприкінці робочого дня.
Зробіть добірку новорічної музики. Це можуть бути пісні з мультфільмів, світові хіти чи просто тематичні пісні про зиму, Новий рік тощо. Завантажте плейлист на телефон і слухайте дорогою до школи чи додому.
Музика керує нашою підсвідомістю та емоціями. Це один із найпростіших і у той же час дієвих інструментів, який може вплинути і виправити навіть найгірший настрій!
Найприємніший спосіб отримати новорічний настрій – подарувати його іншим. Подумайте, яким подарункам неодмінно зрадіють ваші близькі й рідні та почніть готуватися до свята заздалегідь.
Підберіть та придбайте кожному з них саме той подарунок, який буде йому до душі. Адже насправді можна порадувати навіть маленькою дрібничкою. У процесі підготовки ви й самі не помітите, як поринете в атмосферу свята!
Закрийте очі та подумайте, за що ви любите новорічні свята. Величезна кількість мандаринок, лапатий сніг за вікном, бенгальські вогники, приємні подарунки від друзів і родини, улюблені фільми, передчуття чогось неймовірного, святковий стіл і посиденьки з давніми друзями? У цей список можна додати ще багато чого. Адже насправді для щастя потрібно небагато, а новорічні свята – якнайкращий привід для того, щоб поринути у це почуття і зробити щасливими інших!
Увечері зберіться з сім'єю або й наодинці і подивіться святкове кіно чи яскравий новорічний мультфільм. Заваріть собі смачного чаю з апельсином і розмарином або какао з корицею, загорніться в теплий плед і пориньте у новорічний сюжет дивовижної історії.
Хоча вчительський робочий день – час по суті ненормований, однак увечері варто абстрагуватись від робочих моментів. І нехай усі проблеми і думки про роботу почекають до завтра.
Започаткуйте у школі змагання на створення кращої зимової фотографії, малюнка чи тематичної поробки технікою оріґамі. Переможця можна визначити закритим голосуванням, а у якості призу подарувати букет чи ялинку з мандаринів.
Слідуючи цим порадам, ви й самі не помітите, як будете випромінювати святковий настрій!
Скористайтеся розробками «Всеосвіти», які миттєво піднімуть вам новорічний настрій:
Новий Рік вже на порозі: святковий адвент-календар і календар зворотного відліку;
Ще більше тематичних поробок ви знайдете у розділі «Розробки»: https://vseosvita.ua/news/rozrobki
Користувач:
Наливайко Анастасія Юріївна