Новорічні саморобки надзвичайно прості у використанні. Роздрукуйте та розфарбуйте -- і ви наймодніші у вашій школі

Слідкуйте за нашими новинами, адже до Нового року ми готуємо для вас безліч нового та корисного

Ми розуміємо, що новорічні свята наближаються зі швидкістю світла, тому заздалегідь почали готувати для вас добірки новорічних матеріалів. Серед запропонованих нами саморобок є цікаві ідеї для проведення новорічних свят у класі та вдома. Саморобки надзвичайно прості у використані: їх достатньо розфарбувати та склеїти – і ви наймодніший учень/учениця школи.

Пропонуємо вашій увазі різдвяні іграшки-гойдалки, новорічні іграшки «Щасливі оченята»,  новорічні інтерактивні листівки, які вміють закривати оченята, новорічні обручі з тематичними персонажами та дивовижні маски у вигляді новорічних символів. 


Різдвяні іграшки-гойдалки  https://vseosvita.ua/library/rizdvani-igraski-gojdalki-89636.html


Новорічні інтерактивні листівки, які вміють закривати оченята https://vseosvita.ua/library/novoricni-interaktivni-listivki-aki-vmiut-zakrivati-ocenata-89639.html


Новорічні обручі з тематичними персонажами  https://vseosvita.ua/library/novoricni-obruci-z-tematicnimi-personazami-89630.html


Дивовижні маски у вигляді новорічних символів https://vseosvita.ua/library/divovizni-maski-u-vigladi-novoricnih-simvoliv-89625.html


Новорічні іграшки «Щасливі оченята»  https://vseosvita.ua/library/novoricni-igraski-saslivi-ocenata-89672.html


І це ще не все! Слідкуйте за нашими новинами, адже до Нового року ми готуємо для вас безліч нових, ще більш цікавих та неповторних подарунків і сюрпризів від «Всеосвіти»! 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.