Учора, 16 травня, в столиці відбулось нагородження найкращих шкіл, які взяли участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation.
Пять найактивніших шкіл-учасниць отримають гранти на закупівлю для STEM-лабораторій. На церемонії нагородження побували журналісти «Всеосвіти» і першими дізнались про ТОП-5 щасливчиків.
Але перш, ніж нагородити учасників, компетентне журі мало підбити підсумки та оголосити результати. Під час перерви діти взяли участь у веселій руханці, завдяки якій покращився настрій, а рівень напруги і хвилювання значно впав. І ось, мить нагородження настала. Учасники неймовірно хвилювались і з нетерпінням чекали на оголошення результатів.
Перший подарунок – спеціальну установку для занять спортом виграли такі школи:
Найголовніші подарунки – сертифікати на 25 000, 40 000, 90 000 і 130 000 тисяч гривень виграли:
25 000 тисяч гривень: Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради;
3 місце і 40 000 тисяч гривень: Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради;
2 місце і 90 тисяч гривень: Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради Донецької області»;
1 місце і 130 тисяч гривень: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№5 Сокальської районної ради Львівської області.
Команда “Всеосвіти” вітає всіх фіналістів проекту! Ми бажаємо вам не здаватися на шляху до успіху і завжди проявляти свій креатив на повну! Пропонуємо помилуватися плакатами учасників:



Нагадаємо, днями в Україні визначили наймолодшу композиторку.