https://drive.google.com/file/d/1XhCP0eGe80IpXlzDRw7V9FqOaoO4ueQ8/view?usp=sharing
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
У синьому небі сіймо надію,
На кращу долю й щасливу мрію.
У чистому небі сіймо добро,
Щоб людям в цім світі добре було.
В жовтому небі засіймо тепло,
Щоб нива пшенична дала нам зерно.
В безмежному небі сіймо любов,
щоб мир на землі панував у нас знов.
У лагідному - хай буде кохання,
Яке зустрічають закохані зрання.
У вогняному – хай буде до всіх співчуття,
Щоб нас не торкалась жорстока війна.
У попелястому гідність посієм,
Пам’ять загиблих героїв розвієм.
Ми пам’ятати їх будем завжди,
Вони за країну життя віддали.
У жовто-блакитному сіймо подяку.
Воїнам нашим велика вдячність:
За мирне небо, хліб на столі.
Воїне мужній, Слава Тобі!
Слава Героям! Слава країні!
Ми подолаєм усі ці руїни.
Хай наш засів цим зерном проросте,
Миром на землю й на небо прийде.