Опубліковано 23 грудня 2025 о 05:04
1 0
Залучено ШІ
При створенні цього матеріалу був залучений штучний інтелект.

На лезі почуттів

https://youtu.be/fN48h2FXTaU

Ми мовчимо, і тиша ця — як лід,

Застигли слова, що не розказали.

Лишився тільки ледь помітний слід

Від мрій, що ми так довго малювали.

А кохання — це і біль, і крик,

Хтось зламався, а хтось до болю звик,

Ми шукаємо у темряві вогонь,

Крізь холод роз’єднаних долонь.

Здається, світ розпався на шматки,

І під ногами крошиться дорога.

Ми розійшлись на відстань у роки,

Хоча й стоїмо обоє біля порога.

А кохання — це і біль, і крик,

Хтось зламався, а хтось до болю звик,

Ми шукаємо у темряві вогонь,

Крізь холод роз’єднаних долонь.

Буває важко просто підійти,

Зірвати маску гордої байдужості.

Спалити всі споруджені мости

І брак знайти в собі для цього мужності.

А кохання — це і біль, і крик,

Хтось зламався, а хтось до болю звик,

Ми шукаємо у темряві вогонь,

Крізь холод роз’єднаних долонь.

Але крізь шторм і крізь гіркий туман,

Де кожен крок дається нам запекло,

Ми лікуємо цей глибокий шрам,

Щоб вийти з цьо́го замкненого пекла.

А кохання — це і біль, і крик,

Хтось зламався, а хтось до болю звик,

Ми шукаємо у темряві вогонь,

Крізь холод роз’єднаних долонь.

А кохання — це і біль, і крик,

Хтось зламався, а хтось до болю звик,

Ми шукаємо у темряві вогонь,

Крізь холод роз’єднаних долонь.

Читайте також: