https://drive.google.com/file/d/1SNW8De5abdq28nwacloiTHEscwNwHF21/view?usp=sharing
Крутився час, летіли дні,
Загублений в своїй пітьмі.
Не знав, куди іти і як,
На серці тиснув сірий знак.
Та ось зустрілись ми вночі,
Уже згоріли і свічі,
Нежданий випадок, а він
Розбив моїх самотніх стін.
Ми разом, разом, ми — одна сім'я,
Пліч-о-пліч, і рука твоя!
Боротись будем, до кінця,
Допоки б’ються ці серця!
Нам не страшні ні біль, ні гнів,
Бо в кожнім з нас — мільйон вогнів.
Підтримка в погляді й словах,
І зник мій, прихований, страх.
Ви показали, що є світло,
Що не зів'яне, не облізе.
І знайте: я за вас стою,
Ми разом в цім, тяжкім, бою!
Ми разом, разом, ми — одна сім'я,
Пліч-о-пліч, і рука твоя!
Боротись будем, до кінця,
Допоки б’ються ці серця!