Доброго дня, шановні колеги! При викладанні дисципліни "Чисельні методи в інформатиці" у коледжі використовую математичний пакет Mathcad Prime, а також SMath Studio. Деякі мої цікаві розробки у цьому напрямку можна подивитись за посиланням https://cutt.ly/o1ufebf
Згадані програми використовую і при викладанні інформатики на 1 курсі при вивченні теми "Розв’язання рівнянь за допомогою спеціалізованих пакетів прикладних програм".
Було б цікаво поспілкуватись та почути вашу думку з приводу використання інших подібних інструментів, враховуючи сучасну ситуацію в Україні та доступність даного ПЗ.