Наукове розуміння природи та сучасних технологій, а також здатність застосовувати його в практичній діяльності є дуже важливою складовою освітнього процесу. Уміння застосовувати науковий метод, спостерігати, аналізувати, формулювати гіпотези, збирати дані, проводити експерименти, аналізувати результати – це основа успішної особистості.
З метою поглиблення знань з географії, розширення кругозору та вихованню свідомого ставлення до навколишнього середовища студенти гр. АТ-ГМБ-ХТ-20 під керівництвом викладача Сімєон В.В. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Я пізнаю світ».



Вітаємо переможців!
І місце – Білан Єгор, Івахно Максим, Колєснік Костянтин
ІІ місце – Квасов Данило