До Дня автомобіліста, 31 жовтня, з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху та відповідальності учасників дорожнього руху в Україні, а також удосконалення знань з правил дорожнього руху студенти спеціальності «Автомобільний транспорт» під керівництвом викладача Пєшего А.Р. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі».
Вітаємо переможців!
ІІІ місце – Власенко Максим гр. АТ-19
Сертифікати отримали – Анциборенко Микита, Давидов Владислав, Доброрєз Ілля, Золотарьов Денис, Коломієць Данило, Сухарів Ілля.




