Опубліковано 6 грудня 2021 об 11:52
0 0

Всеукраїнський конкурс «Безпека на дорозі».

До Дня автомобіліста, 31 жовтня, з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху та відповідальності учасників дорожнього руху в Україні, а також удосконалення знань з правил дорожнього руху студенти спеціальності «Автомобільний транспорт» під керівництвом викладача Пєшего А.Р. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі».

Вітаємо переможців!

ІІІ місце – Власенко Максим гр. АТ-19

Сертифікати отримали – Анциборенко Микита, Давидов Владислав, Доброрєз Ілля, Золотарьов Денис, Коломієць Данило, Сухарів Ілля.


0201hjee-ce19-117x166.jpg0201hjec-187b-151x165.jpg0201hjef-8c3d-153x164.jpg0201hjed-8db4-118x167.jpg0201hjeb-90be-192x144.jpg