Реформа освіти наголошує на розвитку інформаційно-цифрової компетентності. Вона передбачає впевнене і водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні. Інформаційна й медіа-грамотність, основи програмування, алгоритмічне мислення, робота з базами даних, навички безпеки в Інтернеті та кібербезпека – це те, на що треба звертати увагу в сучасній освіті.
З метою формування інформаційно-цифрової компетентності шляхом актуалізації та закріплення знань, отриманих раніше з курсу «Інформатика» та власного досвіду студенти коледжу під керівництвом викладача Медведєвої В.О. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Основи кібербезпеки».
Вітаємо переможців!
І місце – Зарнадзе Олексій АКТ-19, Гноєвой Олег ТР-20
ІІ місце – Бондар Єгор ЕК-19
ІІІ місце – Куценко Богдан ТР-20, Малолєтній Сергій ЕК-20, Хохлов Іван ЕК-20





