Не розумію я, як трапилась така біда...
Хотіла жити і любити
Батьків, родину, сина, друзів,
Радіти щастю та збирати квіти в лузі.
Весна... І літо вже летить,
Іде війна...
Побачивши все те, що навкруги ми маєм:
Уламки міст та долі тих життів,
Що у історії ніхто не приховає.
Жінки, онуки, діти в небезпеці,
Коли над головами райдуга із сліз.
На жаль, від жаху ліки не дають в аптеці,
А мир потрібен для усіх та скрізь.
Благаю я всі небеса, щоб все скінчилось,
Щоб в школі двері відчинились.
І серце кожного під МИРНИМ небом вже зігрілось.
2023 р.