Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 24 травня 15:52
15 0
12 2

Київ палає 😞

Дорогі колеги! Немає сліз і слів 😞😞😞 Те, що відбувалося сьогодні вночі в столиці. Поїхала провідати сина в госпіталь, а в Києві було справжнє пекло 😞😡09022gjw-6e19-933x1402.jpg09022gjt-98f1-819x1370.jpg09022gjs-aa18-940x1089.jpg09022gju-8e90-940x1462.jpg09022gjv-ae3a-940x1485.jpgСлава Богу живі, але не знаю, скільки ще сліз, горя потрібно витримати кожній родині 😞

Бережіть себе і своїх рідних 🙏❤️