Дорогі колеги! Немає сліз і слів 😞😞😞 Те, що відбувалося сьогодні вночі в столиці. Поїхала провідати сина в госпіталь, а в Києві було справжнє пекло 😞😡



Слава Богу живі, але не знаю, скільки ще сліз, горя потрібно витримати кожній родині 😞
Бережіть себе і своїх рідних 🙏❤️