Мамо, дякую тобі за любов, яка ніколи не закінчується. За твоє терпіння, добрі слова й силу, яку ти передаєш навіть мовчки. Нехай у твоєму житті буде більше радості, спокою, теплих обіймів і днів, коли ти посміхаєшся просто так! Нехай твоє серце ніколи не знає тривог, а поруч будуть рідні, які тебе безмежно кохають так само сильно, як ти!!! Рідна, найкраща мамочко, зі святом!!!

Вітають мої дітки, учні 2-В класу, своїх матусь зі святом!
