https://drive.google.com/file/d/1oVegEaBmjfRqEwm3ttCzO_LvwRI9_MVb/view?usp=sharing
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Я вірю все минеться
і прийде МИР до нас!
Нам доля посміхнеться
у цей нелегкий час.
Бо ми боронимо країну,
що зараз є в страшній війні.
Бо ми воюєм за СВОБОДУ,
за ВОЛЮ й щастя на землі.
Народ наш сильний і завзятий,
і він не здасться ворогам,
а буде йти до ПЕРЕМОГИ
на радість всім нашим серцям.
Ми нездамося, бо ми сильні,
і Бог підтримує всіх нас,
бо Україна захищає
добро і правду в даний час.
Ми за СВОБОДУ і за ВОЛЮ
боротись будем до кінця!
І вже ніхто нас не зупинить –
у цьому сенс у нас життя.
Цінуймо браття, нашу ВОЛЮ,
її виборюють сини!
Ті, що життя не шкодували
й за Україну віддали.
Єднаймось браття! І здолаєм
ми ката грізного разом.
І будем жити й процвітати
ми в світі з Божим покровом.
Цінуймо люди, те, що маєм,
чим нас Господь, нагородив:
добром, свободою і щастям
та в мирі всім нам жить велів.
Несімо правду білим світом
про те, що вільний ми народ,
трудолюбивий і завзятий,
і з нами правда, з нами Бог.
Добро хай переможе нечисть,
ту, що хотіла знищить нас!
Хай розцвітає Україна
В духмяних, чарівних квітках.