Опубліковано 3 вересня 2022 о 09:51
0 0

вільне есе: плюс на мінус, або математика людських взаємин

Плюс на мінус, або математика людських взаємин 🤹‍♀

Скільки живемо, стільки складаємо та віднімаємо, ділимо й множимо. Натуральні числа, грошові купюри, людські стосунки. Знаходимо корінь числа, шукаючи себе. Виносимо за дужки емоції, події. Людей. 👫

Не вчимо формули, помиляємося, добираючи знаки. А потім то корінь не знаходиться, то результат не відповідає очікуванню. 🙄

Плюс і мінус - дві полярності, два полюси. Математика стверджує: при множенні або діленні двох позитивних чисел виходить число позитивне. Додайте чи відніміть - позитивне залишиться позитивним. А дії з мінусом дають результати з точністю навпаки, - це знає будь-який школяр💯

Так і в людських взаєминах. Хай там як, а Плюсом бути надзвичайно круто. Ти й додавати можеш уже своєю присутністю й множити своїми діями. Щастя. Любов. Затишок❤

Ти посмішку - тобі посмішку. 😊Ти добру справу - тобі навзаєм, іноді навіть дві. 😊😊Ти другові подарунок - і задоволення в квадраті.🥈 Ти життю оптимізм - воно у відповідь безкінечність вражень, подій, знайомств🙆‍♀

Чому навколо мене завжди так багато приємних людей, чому життя дарує безкінечні зустрічі й надзвичайні події, наповнює життя, множить його? За це дякую долі, але ж має бути причина, - замислювалася не раз🙇‍♀ Множачи й додаючи, віднімаючи й знаходячи значення не тригонометричних, а життєвих функцій, зрозуміла й без зайвої скромності (уже пробачте мені цю відвертість🙏) скажу: секрет у тому, що я людина із знаком плюс🤓 Однак найголовніше, що поруч такі ж мегапозитивні Плюси.🤓🤓🤓 Разом вдається примножувати, створювати, покращувати. О доле! Дякую тобі за це! 🤗

Не думайте, що в нас не буває страхів, стресів, депресій та інших негараздів.😥 На цей випадок математики мають корисну формулу: мінус на мінус = плюс, і ми використовуємо її собі на користь. Так, разом плюсувати, звісно, легше.

А до чого призводить ділення, множення на мінус? Що маємо в результаті додавання мінуса й віднімання його ж? Отож!

Плюсуймо своє життя й мій допис😜 Позитивно сприймаймо життя! Помножуймо натуральні числа, кошти на банківських рахунках, враження від мандрівок, любов у серцях І завжди живімо із знаком +❤❤❤