Стрічка блогів
2
Ми - українці!
Ми - одесити!
Ми вільні, незламні,
Ми хочемо жити!
Ми хочемо жити,
Щоб діти сміялись,
Щоб кожна родина
Вночі висипалась.
Щоб сяяли зорі,
І сонце світило!
На МИРНОМУ небі
По всій Україні!