https://drive.google.com/file/d/1xsr-NkGMiv7j3EKeklQ7dU_wME8ucUpi/view?usp=sharing
На щиті́ золотім, що в блакиті ся́є,
Стоїть наш великий, наш вічний Тризу́б,
Він символ Держави, що сил набирає,
Це знак, що веде нас крізь тисячі згуб.
Тризуб — це минуле, це правда і сила,
Це наша одвічна, незламна тут вісь,
Це спадщина роду, могутня і сміла,
Він гордо здіймається в сонячну вись!
Його обриси – це не просто тут знаки,
У ньому – вся мудрість князівських часів,
Це символ борні́, це відвага і честь
Свободи для дочок й для наших синів.
Тризу́б — це минуле, це правда і сила,
Це наша одвічна, незламна тут вісь,
Це спадщина роду, могутня і сміла,
Він гордо здіймається в сонячну вись!
Бо він, мов той меч, що відсіче вороже́,
І він, як той якір, що тримає нас всіх,
Нехай наша єдність, Господи, допоможе
Здолати ці біди, і зло, і цей гріх!
Тризуб — це минуле, це правда і сила,
Це наша одвічна, незламна тут вісь,
Це спадщина роду, могутня і сміла,
Він гордо здіймається в сонячну вись!