https://drive.google.com/file/d/1ulByGSABg3m-Sgn8g2r6DPeSW5CytO-G/view?usp=sharing
Авторка віршів - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Так просто думку при собі тримати,
Й отруйних слів у мережу всім не кидати.
Енергію для творення прекрасного віддати,
Хай квітне світ, його потрібно нам розмалювати.
Так просто взяти і загальмувати, хай пройде пішохід,
Щоб чистим був його і одяг, і твій слід.
Совість спокійна і світло тоді на душі –
Так легко жити в справжній цілковитій тишині.
Розбита іграшка чи чашка - не біда.
"На щастя, мій малий!" –
Скажи дитині, замість гніву та недобрих слів.
Бо серце ніжне, а не кришталевий м'яч,
І усмішка цінніша, ніж дитячий плач.
Так просто встати й на концерті стоячи аплодувати.
Не бійся, ноги не болітимуть, тобі.
Бо для актора оплески – це приз,
Його душі й таланту світлий бриз.
Так просто бути вдячним за дрібниці,
За поступи в автобусі та відповідь швидку листа.
Ніхто нічого нам в житті не винен, знаймо,
Лиш вдячність щира – справжня висота.
З дрібниць маленьких – "дякую", і "все гаразд",
"будь ласка","я тебе Люблю",
"цілую", "обіймаю", "радий так",
"Давай це зробимо!" – це шлях, що нас веде
До справжнього великого життя!
Хай буде так, і так воно буде!