Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 14 листопада 2025 о 19:14
1 0
Залучено ШІ
При створенні цього матеріалу був залучений штучний інтелект.

Так просто

https://drive.google.com/file/d/1ulByGSABg3m-Sgn8g2r6DPeSW5CytO-G/view?usp=sharing

https://youtu.be/GkjTV1vL93Y

Авторка віршів - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )

Так просто думку при собі тримати,

Й отруйних слів у мережу всім не кидати.

Енергію для творення прекрасного віддати,

Хай квітне світ, його потрібно нам розмалювати.

Так просто взяти і загальмувати, хай пройде пішохід,

Щоб чистим був його і одяг, і твій слід.

Совість спокійна і світло тоді на душі –

Так легко жити в справжній цілковитій тишині.

Розбита іграшка чи чашка - не біда.

"На щастя, мій малий!" –

Скажи дитині, замість гніву та недобрих слів.

Бо серце ніжне, а не кришталевий м'яч,

І усмішка цінніша, ніж дитячий плач.

Так просто встати й на концерті стоячи аплодувати.

Не бійся, ноги не болітимуть, тобі.

Бо для актора оплески – це приз,

Його душі й таланту світлий бриз.

Так просто бути вдячним за дрібниці,

За поступи в автобусі та відповідь швидку листа.

Ніхто нічого нам в житті не винен, знаймо,

Лиш вдячність щира – справжня висота.

З дрібниць маленьких – "дякую", і "все гаразд",

"будь ласка","я тебе Люблю",

"цілую", "обіймаю", "радий так",

"Давай це зробимо!" – це шлях, що нас веде

До справжнього великого життя!

Хай буде так, і так воно буде!

Читайте також: