https://drive.google.com/file/d/1nTlum7XqmyPqUze7JjkupF9yFl54udNM/view?usp=sharing
На синім небі, наче мирний лан,
Де золото збіжжя грає в променях.
Там майорить наш стяг, як талісман,
Надії, волі й слави в боротьбі.
Синьо-жовтий стяг, як доля, нездоланний,
Покритий славою, омитий кров'ю ран.
Ти наш маяк, наш щит і наш отаман,
Лети над світом, наче талісман.
Він бачив битви, крики й біль, і гріх,
І попіл міст, і сльози на очах.
Але щоразу воскресав, на сміх
Ворожим силам, що вселяли страх.
Синьо-жовтий стяг, як доля, нездоланний,
Покритий славою, омитий кров'ю ран.
Ти наш маяк, наш щит і наш отаман,
Лети над світом, наче талісман.
Тож нехай вітер розвіває стяг,
Нехай співає з нами, як душа.
Бо він не просто символ, він — наш шлях,
Що до свободи нас усіх веде!