Опубліковано 4 грудня 2025 о 23:58
1 0

Спокій листопада

https://drive.google.com/file/d/1HPieigh4eHaOrginFrsmDXegRmDo6VoB/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1XXZYCs-BVa5vN-fnO-zPG7sHlkQf_JE7/view?usp=sharing

https://youtu.be/7L6HPK8o62U

Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )

Листопад тихенько диха за вікном,

Вже осінь в обіймах стоїть на порозі.

А я зустрічаю момент цей з добром,

Коли тепла кава є у моїй долоні.

І в серці — незвичний, глибокий спокій,

І внутрішнє світло тихенько сіяє.

А холод повітря — це дар мій єдиний,

Що мить цю теплом у мені підкоряє.

Бо там, де туман з ароматом кави з’єднався,

Де запах із чашки повільно тече,

Мій настрій стає, ніби дар з під небесся,

І щастя тихенько лягає мені на плече.

Здається - життя на хвилину завмерло,

Спинилася гонка, затихла уся метушня.

І щастя серденько теплом так зігріло,

Коли п'єш ти каву, і дивишся у майбуття.

Тож вдячна цій тиші, цій каві, цій миті,

Цьому листопаду і сірій красі.

Бо найцінніше — це просто любити

І жити у світі і в цій суєті.

Читайте також: