https://drive.google.com/file/d/1pyGVBQVh0Qspa_c7IX_BNIkWpFB2pFxA/view?usp=sharing
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Сьогодні осінь снилася мені,
що журавлями в небі пролітали,
курликали вони у вишині,
і крилами прощально нам махали.
І наче в серці щось бриніло,
І погляд линув догори,
І осінь тихо шепотіла:
"Прощайте, друзі, до весни!"
І осінь в золото вдяглася,
Туман стелився по землі,
І вся земля, немов дрімала,
І готувалась до зими.
А по городах, як ліхтарики,
Лежали круглі гарбузи,
Вони ввібрали запах літа
І пахли щедро мені в сні.
Тоді й прокинусь від сну я,
І за вікном вирує світ:
Там осінь вже стояла, мудра,
Одягнена в багряний свій прикид.