Чомусь згадала слова Незнайки з Сонячного міста :"Я поэт. Зовусь Незнайка.От меня Вам балалайка!" І це не дивно, бо сьогодні День поганої поезії. Уявляєте??!!! Тому не засмучуйтесь. Поки не виходить, але ми хоча б спробували. А на марафоні у нас все виходить))) Створюємо тести. І ми розумнички) Пишаємось собою колеги)