Стрічка блогів
0
Враження зашкалюють! Дякую організаторам! Пані Лесю, від Вас я в захваті. Неймовірні 5 днів. Тепер я з крутезним званням Амбасадора. Чекаю свій "Щоденник щасливої вчительки". Цей Марафон прокачав повністю на 200 %)))