https://drive.google.com/file/d/1eS9KPyjUpVAITZQjb3gvDe3aH7m7xwZy/view?usp=sharing
Коли наші очі зустрілися знов,
Тоді затремтіло щось дивне в мені,
Бо це була більше, ніж просто любов,
Всі барви змішались, як в чарівнім сні.
Цей радісний момент не висловиш в словах,
Це просто мовчання, це ніжність, це ми,
Це щастя і спокій у наших серцях,
Це музика, створена в тиші людьми.
Ми довго стояли, не треба було
Сказати ні слова, ні жесту, ні звуку,
Бо те, що в серцях, вже давно проросло,
І зникли всі болі, розлуки і муки.
Цей радісний момент не висловиш в словах,
Це просто мовчання, це ніжність, це ми,
Це щастя і спокій у наших серцях,
Це музика, створена в тиші людьми
Лише погляд, дотик, і руки в руках,
І посмішка тиха, що все розуміє,
Бо щастя не треба шукати в словах,
Воно між серцями мости тут будує.
Цей радісний момент не висловиш в словах,
Це просто мовчання, це ніжність, це ми,
Це щастя і спокій у наших серцях,
Це музика, створена в тиші людьми