https://drive.google.com/file/d/1Ukg6kaWcg24-TJhG2qPYeUwoRmw6lUd5/view?usp=sharing
Заві́яло́ сні́гом, вкри́ло землю́ пу́хом,
І зі́рка яскра́ва звела́ся вгорі́.
Напо́внило ду́ші теплом, Бо́жим ду́хом,
У цю́ю ніч сві́тлу ми вже не одні́.
Різдво́ на́ших серде́ць — це ні́жність і ди́во,
Коли́ кожен по́гляд розка́зує все.
Хай бу́де цей ве́чір безме́жно щасли́вим,
І ві́рність крізь роки́ Госпо́дь пронесе́!
Під ся́йвом свіче́й у зати́шній хати́ні,
Де ка́зка зимо́ва плете́ться в рядки́,
Я все про любо́в розкажу́ лиш тобі́ —
Що в се́рці моє́му цвіте́ крізь віки́.
Твій у́сміх — ясні́ший за зорі у не́бі,
Твій го́лос — як пі́сня різдвя́них дзвіно́чків.
І бі́льше нічо́го у світі не тре́ба,
Лиш ра́зом діли́ти цей ве́чір прекра́сний
Тож хай закружля́є цей та́нець сніжи́нок,
Хай ра́дість і спо́кій нас вкри́ють теплом.
Ми бу́демо дво́є, мов цвіт тих кали́нок,
Під Ві́ри, Любо́ві й Наді́ї крило́м.