https://drive.google.com/file/d/1q5Bg1xz6_1YA0UalCrrxldl9g8zXKbzP/view?usp=sharing
«Привид Києва» – це не просто легенда,
Це справжня історія волі й борні́,
Це неба відважна, рішуча Вендета,
Що громом палає у чорній війні
У небі, мов тінь, пролітає він швидко,
Його не побачить ні ворог, ні мгла,
Це символ незламності, наша розвідка,
Що Київ від смерті й руїни спасла.
«Привид Києва» – це не просто легенда,
Це справжня історія волі й борні,
Це неба відважна, рішуча Вендета,
Що громом палає у чорній війні
Його МіГ – це зброя й молитва,
Стрімкий, як орел, він пірнає у вись,
Для ворога ця вся повітряна битва
Стає неминучею, страшною гризь.
«Привид Києва» – це не просто легенда,
Це справжня історія волі й борні,
Це неба відважна, рішуча Вендета,
Що громом палає у чорній війні
Ми знаємо – він, як герой, серед нас,
Він бачить і цілить, і захист нам дасть,
Бо Привид піднявся у свій слушний час,
Його не здолає ворожа напасть.
«Привид Києва» – це не просто легенда,
Це справжня історія волі й борні,
Це неба відважна, рішуча Вендета,
Що громом палає у чорній війні