https://drive.google.com/file/d/1-t8H-XRtNS1XCI-fPWIyyF-GtChiobKz/view?usp=sharing
Прилетіла ластівка, прилетіла
І гніздечко з грудочок враз зліпила.
Нанесла яєчок, їх обігріла…
І маленьких пташечок народила.
Всіх дбайливо їх доглядала,
Шкідниками їх харчувала.
Підросли малі ластів’ята
й почали як мама літати.
Комарів, жуків на льоту ловити
І водичку з озера чисту пити.
Стали над землею низько літати,
про дощі холодні нас сповіщати.
Літо стало швидко уже минати.
І пташки у вирій стали збиратись.
Пташко мила знову до нас вертайся.
Ми чекати будемо…Повертайся…
Як зима з морозами люта згине,
Ластівка з весною до нас прилине.
Зацвіте у лузі тоді калина,
Заживе щасливо кожна родина.
Окупантів виженем з України.
Мир настане в нашій тоді країні!