https://drive.google.com/file/d/1XzF2EHPrlcSIlx_MmiIdcjz7CUkSwP_b/view?usp=sharing
Авторка віршів - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Одяглася осінь в шати кольорові:
Червонії, жовті і трохи бордові.
Присіла спочити у нас біля ганку,
Тут вітер її запросив до танку.
І стали вони у вальсі кружляти,
Що листя з дерев почало облітати.
Червонії, жовті і трохи бордові
Летіли на землю листочки кленові.
А осінь… і далі із вітром кружляла…
Спинилася… й подих затамувала…
У небі летіли ключі журавлині.
Хотілося плакати їй в ці хвилини.
А клин журавлиний зникав в небі синім,
По полю тумани стелились вже сизі…
І очі наповнились в неї сльозам,
І плакала осінь рясними дощами.
Дивилася вслід журавлям, що зникали,
У вирій далекий від нас відлітали.
Летіли на південь, у теплі краї,
Себе від зими, щоб усіх вберегти…
Летіть, хай легкою вам буде дорога,
Про це ми попросимо разом у Бога.
А прийде весна повертайтесь до дому,
Хай вас не зупинять ніякі кордони.
А прийде весна повертайтесь до нас,
Ми всі знову разом станцюємо вальс.