https://drive.google.com/file/d/1PKhPXx1mr_1s00gSEjRl0IFCapFKjSUA/view?usp=sharing
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Танцює осінь вальс в моїм саду,
переставляє ніжки в такт дощу.
Листки кружляють й падають до долу,
а осінь вже прямує далі в поле.
Там люди прибирають все з полів,
а в небі видно ключ вже журавлів.
Летять вони у теплії краї,
щоби від холоду себе уберегти.
Летіти їм незвідана дорога,
то ж хай їм буде легко й без тривоги
добратися до місця відпочинку,
зробивши по дорозі не одну зупинку.
Летіть журавлики, летіть...
Хай буде легким ваш політ,
хай відкриваються нові вам далі,
бо йде зима і простилає свої шалі.
Якою буде ця зима не знаю,
всім ПЕРЕМОГИ й МИРУ я бажаю.