https://drive.google.com/file/d/1Rkc9C-p1goruh7y_IFJURNffmzg1XuDz/view?usp=sharing
Авторка віршів - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Осінь для того, щоб падало листя
На мокрі стежки, під легкий вітерець,
Щоб небо змінило свій колір на сірий,
І дощиком падало з неба удень.
Осінь для того, щоб пахло грибами,
Що ми назбирали у вихідні.
Щоби з’явилися білі тумани,
Й тихенько повзли по землі.
Осінь для того, щоб ми зупинились,
Й відчули, як час свій прискорює біг.
І в тиші осінній, щоб ми примирились
Із плином невпинним і вічністю днів.
Осінь для того, щоб ми одягнулись
У теплу одежу свою.
Щоб душу укрили від холоду й смутку,
Й почули від когось – люблю.
Осінь для того, щоб ми зрозуміли,
Що літа не буде, а йде вже зима,
Що час невблаганно іде поміж нами,
І в ньому є світло, й в нас віра жива.
Осінь для того, щоб вдячність прийшла,
За все те, що літо нам дало сповна.
Щоб бачити диво у кожній краплині,
І щоб у душі зазвучала струна.
Осінь для того, щоб бачити в небі
Летять десь за обрій уже журавлі,
Щоб слухати пісню їх тиху й журливу,
І щоб долетіли вони до нової землі.
Осінь для того, щоб стати мудрішим на рік,
Щоб душу зігріти собі теплим чаєм
І знати, що щастя – це вічний потік,
Що з радістю новий ми день зустрічаєм…
Це радість, що скрізь, поруч з нами витає...