Школа - велика дитяча країна,
В ній розкривається цілий наш світ!
Тут пізнає себе кожна дитина
І відправляється звідси в політ!

Нове знайомство і нові обличчя... Мої першачки, зі святом Вас!!!

У нас сьогодні подвійне свято, бо нашій рідній Одесі 230 років! Кохана Одесо, бажаємо злагоди, процвітання, МИРУ!!!
