https://drive.google.com/file/d/1F2mpQCj0yX5qkAGFTpzQeLlXPgW4riCw/view?usp=sharing
Авторка вірша - Алла Василишин
Не здавайся! Лише не здавайся,
Хоч, як сильно душа заболить
Посміхайся, крізь біль посміхайся
Треба й це, у житті, пережить...
Не здавайся, борися за себе,
У хвилини зневіри й жалю...
Власноруч рятуватися треба
І казати життю:"Я люблю".
І коли сили геть покидають
Тяжко втримати сльози гіркі
Не здавайся лиш тільки, благаю!
Вір - минуть негаразди тяжкі.
Так буває, маленьку стеблину
Вітер долі безжалісно гне
А вона, все одно, в небо лине
Й щиро вірить, що вітер мине.
Посміхайся і вір - все ще буде!
І добро, і любов і весна...
Хай надія наповнює груди,
Бо рятує в житті лиш вона!