Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

4 вересня 2020 о 16:42
4 0

Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Але й нічого не робити — помилка. (Еміль Кроткий)

Чи має вчитель право на помилку?

Останнім часом ми неодноразово стаємо свідками зловтіхи суспільства з приводу помилок, яких припускаються вчителі, готуючи в шаленому темпі уроки ( як у випадку з вчителями української мови та математики Всеукраїнської школи онлайн , яких звинуватили в некомпетентності лише за те, що від хвилювання переплутали Арктику з Антарктидою та вимовили одне число, а записали інше). Ті, кому доводилося брати участь у конкурсі "Учитель року", давати відкриті майстер-класи для великої кількості колег, проходити сертифікацію НУШ , на мою думку, ніколи не тавруватимуть інших за помилки, які НЕ ЗАВДАЮТЬ ШКОДИ ДИТИНІ. Усі технічні ( коли від втоми, набираючи конспект уроку десь опівночі, бо треба було " На вчора", переплутали розділові знаки, від хвилювання неточно щось сформулювали , дивлячись в камеру, тощо) можна зрозуміти, перш, ніж у чомусь звинуватити або засудити. Згадується притча про дівчинку з яблуками. (https://kyrios.org.ua/literature/pritchi-ta-istoriyi/31227-prytcha-pro-iabluka.html )

До чого вона? Часто бачучи тільки загальну картинку, ми помиляємося в істинних мотивах дій іншої людини.

Нещодавно зі мною стався прикрий випадок, який можна б було вважати порушенням принципу академічної доброчесності на " Всеосвіті". Через технічне непорозуміння разом зі своїми файлами завантажила матеріал колег, самостійно видалити, щоб замінити тим, що планувала, не вдалося . Тож довелося звернутися на гарячу лінію " Всеосвіти". Файл було замінено.

Оператори завжди реагують на будь-яку проблему в роботі з платформою та надають технічну допомогу. Шановні колеги! Якщо у Вас виникає потреба редагувати матеріал через виявлені після його оприлюднення мовленнєві, фактичні, граматичні, лексичні, пунктуаційні або інші помилки, а самостійно зробити це не вдається, звертайтеся до центру підтримки платформи.

Також прошу вибачення за прикре непорозуміння у колег, чий матеріал був розміщений до владнання технічної проблеми від мого імені. Дякую за розуміння!

 

Читайте також: