https://drive.google.com/file/d/1O33ZccLtDXAfCM1MbqPf-W_C54WD2Sjp/view
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Найгірша ситуація з усіх,
Коли піти немає сил,
А залишатися – немає сенсу.
Мов дім, що давно став уже чужим,
Де стіни тиснуть, вікна вже не сяють.
І кожен спогад в нім — лише як дим,
Де привиди минулого блукають.
За вікнами життя, що швидко так летить,
І сонце, що світло й радість нам з тобою несло.
А тут, в середині, лиш тиха мить,
Що все одно не дає жити як раніше тобі - сенсу.
Та, може, і не треба, - нікуди іти,
А просто віднайти у собі сили,
І в тому безладі й безглузді щось знайти,
Щоб знову жити, повноцінно жити й далі...