Опубліковано 25 листопада 2025 о 21:07
1 0
Залучено ШІ
При створенні цього матеріалу був залучений штучний інтелект.

Ми різні

https://drive.google.com/file/d/11aCjtNF4KBILK8sKZo9bHmxcZWqWBrBV/view?usp=sharing

https://youtu.be/0nxz-Wso1V4

Авторка віршу - Алла Василишин

Є люди, мов серце — без них неможливо.

Є люди-актори — що брешуть красиво.

Є люди, мов сонце, і люди-крижини,

Є ті, що не гідні назватись “людина”.

Є люди, що всіх і завжди критикують,

І люди, що душу від смутку лікують.

Є люди-ромашки і люди-нарциси,

Як двері — прості, і підступні, як лиси.

Є люди, як небо — глибокі, безкраї,

І є, як болото, — в якім загрузаєш.

Є люди, як флюгер, — без власної волі,

Є люди, мов скеля, — незнаючі болю.

Є люди-піщинки і люди-планети,

Є люди-поеми і люди-сюжети…

Є люди, що ладні весь світ обійняти,

І люди скупі зайве слово сказати.

Є люди — раби, їх експлуатують,

І є незалежні, що волю цінують.

Є люди-обгортки — лиш ззовні красиві,

Є люди нещасні, і люди щасливі.

І кожен за себе сам відповідає,

І шлях свій завжди власноруч обирає.

Я дякую всім, кого зустрічаю…

Бо добрі — рятують, а погані — навчають.

Читайте також: