https://drive.google.com/file/d/1KRTPrFhFsBDUWhb2cAIr8DIMWikBwgpW/view?usp=sharing
Ми зустрі́лись з тобо́ю у ти́хім листопа́ді
Де о́сінь дар́у́є спокій і мир,
І зни́кли всі су́мніви, всі перешко́ди
Бо ти – мій прича́л, ти – ща́стя моє́.
Сі́рий до́щик тихе́нько сі́яв,
А ли́стя кружля́ло у та́нці сумні́м,
Я на́віть не знав, що Госпо́дь тут посі́яв
Такі́ почуття́, що ста́нуть тут всім.
Ми зустрі́лись з тобо́ю у ти́хім листопа́ді
Де о́сінь дар́у́є спокій і мир,
І зни́кли всі су́мніви, всі перешко́ди
Бо ти – мій прича́л, ти – ща́стя моє́.
У по́гляді твої́м я знайшо́в те тепло́,
Що зда́тне розві́яти хо́лод і сму́ток,
І вмить ста́ло сві́тло, мов лі́то було́,
З тобо́ю мій світ вже не зна́є триво́г
Ми зустрі́лись з тобо́ю у ти́хім листопа́ді
Де о́сінь дар́у́є спокій і мир,
І зни́кли всі су́мніви, всі перешко́ди
Бо ти – мій прича́л, ти – ща́стя моє́.
І хай ка́жуть люди, що о́сінь – це сум,
Для нас вона́ ста́ла найкра́щою ми́ттю,
Бо на́ше коха́ння – це ві́чне пізна́ння,
Яке розцвіта́є в пожо́вклому кві́тті.
Ми зустрі́лись з тобо́ю у ти́хім листопа́ді
Де о́сінь дар́у́є спокій і мир,
І зни́кли всі су́мніви, всі перешко́ди
Бо ти – мій прича́л, ти – ща́стя моє́.