https://drive.google.com/file/d/1dl3jb13G1vCX4h2lsCO_74ibI4emUTrI/view?usp=sharing
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Ось і літечко прийшло.
Що воно нам принесло?
У корзиночках суниць,
А в відеречках – чорниць.
Для дівчаток квіточок,
А для хлопчиків – вудок.
Шоб клювала рибка вдало,
Щоб усмішка не зникала!
Зустрічаймо літо красне,
Хай воно буде прекрасне.
Сонячним теплом зігріє,
І здійсняться всі надії!
Мир в країну, хай прийде.
Й Україна – розцвіте.