https://drive.google.com/file/d/14xdLQ-B6JHTCMPMlg21h8HeUwKSSINSn/view?usp=sharing
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Знову літо в гості до нас завітало
І дарунки щедрі нам приготувало:
Вишні і черешні, ягоди й малину,
А у серпні буде ще й смачна ожина.
На городі рясно огірки вродили,
Ми їх усі дружно в діжку засолили.
Помідори в банки замаринували,
Ще часник із перцем до них ми додали.
Вже й жнива у полі почались сьогодні.
Зерна намолотим – не будем голодні.
Спечем паляницю, запашну й рум’яну,
Найсмачніша буде, ні з чим незрівнянна.
А квіти чарівні під вікном розквітли,
І своїми барвами в очі нам залипли.
Аромат їх ніжний в повітрі витає,
І наше серденько й душу зігріває.
Тож приймаймо літо з усіма дарами,
З його щедрим сонцем і добрими днями.
Хай наповнить душу добром і красою,
Щоб жили ми в мирі і в серці з любов’ю.