Опубліковано 26 жовтня 2025 о 13:08
23 0
1 5 7

"Колискова".

Тривоги, хвилювання, безсонні ночі, материнська любов і сльози, розлука з рідними... - це все клята війна.

Як хочеться, щоби всі рідні були поруч, жили щасливо, як і раніше. А більш за все хочеться обійняти сина, не відпускати його, заспівати "Колискову", ( яка "народилася" сьогодні вночі ), хоча він і дорослий.

Спи, моє крихітко,

Спи, моє сонечко.

Буду співати тобі.

Як сяють зорі

У наше віконечко,

І мама поруч завжди.

Хай тобі сняться

Квіти, метелики,

Море, травичка, пташки...

Спи, моє крихітко,

Спи, моє сонечко,

І мама поруч завжди.

Хай твої очї завжди посміхаються,

Навіть якщо й уві сні.

Хай твої рученьки ніжно тримаються

За маму, що поруч завжди.

Наталія Сєбова