Тривоги, хвилювання, безсонні ночі, материнська любов і сльози, розлука з рідними... - це все клята війна.
Як хочеться, щоби всі рідні були поруч, жили щасливо, як і раніше. А більш за все хочеться обійняти сина, не відпускати його, заспівати "Колискову", ( яка "народилася" сьогодні вночі ), хоча він і дорослий.
Спи, моє крихітко,
Спи, моє сонечко.
Буду співати тобі.
Як сяють зорі
У наше віконечко,
І мама поруч завжди.
Хай тобі сняться
Квіти, метелики,
Море, травичка, пташки...
Спи, моє крихітко,
Спи, моє сонечко,
І мама поруч завжди.
Хай твої очї завжди посміхаються,
Навіть якщо й уві сні.
Хай твої рученьки ніжно тримаються
За маму, що поруч завжди.
Наталія Сєбова