https://drive.google.com/file/d/1vihtqneOvR1Stj4s84tMaozcT4iyTx2p/view?usp=sharing
Коханий, я тебе вітаю,
Зі святом світлим, дорогим.
Міцного щастя побажаю,
І щоб вогонь в душі не згасим
За кожну мить, що ми удвох прожили,
За те, що серце з вірою зросло,
За ніжність, що крізь бурі нас водила,
Дякую, коханий, за усе тепло.
Щоб були друзі поруч щиро,
Щоб успіх йшов з тобою в ногу,
Щоб ти ішов у світ із вірою
Й не знав поразки на дорогу.
За кожну мить, що ми удвох прожили,
За те, що серце з вірою зросло,
За ніжність, що крізь бурі нас водила,
Дякую, коханий, за усе тепло.
Я не шкодувала ні хвилини,
Як зустріч нашу Бог нам дав.
Ти — дар, що в серці назавжди є,
Мене в любові купав, зігрівав.
За кожну мить, що ми удвох прожили,
За те, що серце з вірою зросло,
За ніжність, що крізь бурі нас водила,
Дякую, коханий, за усе тепло.
Щодня тебе сильніше кохаю,
Без тебе — світ як без тепла.
Ти — мій всесвіт, мій спокій, надія,
Ти — моя музика і весна.
За кожну мить, що ми удвох прожили,
За те, що серце з вірою зросло,
За ніжність, що крізь бурі нас водила,
Дякую, коханий, за усе тепло.