https://drive.google.com/file/d/1TcDfYf7ADQmKf-qqVBY8NjTHuo1uSJoZ/view?usp=sharing
https://www.youtube.com/watch?v=M4vHeW6Ffow&list=RDM4vHeW6Ffow&start_radio=1
Коха́ння вже зни́кло у те́мній ночі́,
Лиши́ло нам біль свій гірки́й слід,
І пла́чуть світа́нки, мов зга́слі сві́чі,
Бо в се́рці тепер́ вже немає наді́й
Спусти́лася ні́ч, і наста́ла вже ти́ша,
А де́сь на світа́нку вже зга́сло тепло́,
І се́рце стиска́є холо́дна тут кри́ша,
Бо те́, що коха́ли, вітра́ми знесло́.
Коха́ння вже зни́кло у те́мній ночі́,
Лиши́ло нам біль свій гірки́й слід,
І пла́чуть світа́нки, мов зга́слі сві́чі,
Бо в се́рці тепер́ вже немає наді́й.
Не чу́ти вже смі́ху, не ба́чити бли́ску,
Вого́нь, що згорів, перетво́рився в дим,
Ми сто́їмо на́різно, мов на ри́зику,
І сві́т наш здає́ться тепе́р німи́м.
Коха́ння вже зни́кло у те́мній ночі́,
Лиши́ло нам біль свій гірки́й слід,
І пла́чуть світа́нки, мов зга́слі сві́чі,
Бо в се́рці тепер́ вже немає наді́й
Зали́шився в па́м'яті те́плий той по́гляд,
Промі́нь, що освя́чував ко́жен наш крок,
Та ні́ч все забра́ла, лиши́ла свій по́гляд,
І ві́чний той спо́кій мину́лих ро́ків.
Коха́ння вже зни́кло у те́мній ночі́,
Лиши́ло нам біль свій гірки́й слід,
І пла́чуть світа́нки, мов зга́слі сві́чі,
Бо в се́рці тепер́ вже немає наді́й