В одному місті жив – був злий мікроб Філька, який любив подорожувати.
Неподалік жив і Василько з своєю родиною.
Кожного ранку мама Василька, Олена Іванівна, кликала його до ванної кімнати і прохала почистити зубки. Василько, коли чув що двері ванної кімнати відчинялись, швидко заплющував очі і вдавав що спить.
Одного разу мікроб Філька побачив, як Василько навіть сховався під мамине ліжко, щоб не чистити зубки.
Ура! – закричав Філька, Васильчин ротик - це буде мій новий будиночок!
Я зроблю поганими всі - всі його зубки!

Василько зовсім нічого не знав про поганого мікроба Фільку і продовжував не чистити зуби.
Якось Василько запросив у гості свого друга Андрійка. Хлопчики складали пазли, грали на приставці. Мама Василька занесла хлопчикам солодощі, фрукти. Андрійко вибрав собі яблуко, а Василько відразу взяв цукерки, які так полюбляв. Відкусуючи кусочок вже четвертої цукерки, Василько зойкнув так, що мама почула в сусідню кімнату.
Мамо, мамо, у мене болить зуб, дуже болить!

Мама похитала головою і поспішно почала допомагати одягати Василька.
Треба йти до лікаря, нехай огляне твої зубки.
Микола Іванович - лікар стоматолог, оглянув хлопчика і сказав:
У тебе почорніли відразу два зубчики. В одному навіть є маленька дірочка. Це тому що ти їх не чистив і мікроб Філька їх зіпсував.
Миколо Іванович полікував хлопчині зубки, прогнав шкідливого мікроба Фільку, але попередив:
Не будеш чистити зуби, мікроб знову оселиться у твоєму ротикові.
З того часу, Василько без нагадування мами чистив зуби щодня і не тільки ранком, а й перед сном.
А злий мікроб Філька пішов шукати діток які не доглядають за зубками.
Запитання:

Як ви гадаєте, чому мікроб Філька потрапив саме до Василька?
Що Василько найбільше полюбляв?
Що б ви порадили хлопчикові?
Хто допоміг полікувати зубки Василькові?
Яке правило назавжди запам’ятав хлопчик?
А ви його запам’ятали?