https://drive.google.com/file/d/14dhKAxqAXdNRkHuIbkxNddlEd2kEVYbN/view?usp=sharing
Говори́ зі мно́ю, бо ти́ша вбива́є,
Відкри́й ду́шу – це́ наш запові́т,
Неха́й той мі́ст вже нас єдна́є,
Бо в сло́ві є си́ла, що ба́чить цей сві́т.
Неха́й не рі́же нас го́стре мовча́ння,
Що зно́ву сті́ни й обра́зи вже зве́
Бо ко́жне се́рце шука́є зізна́ння,
Бо до́б́ре і чи́сте ра́зом жи́ве́.
Говори́ зі мно́ю, бо ти́ша вбива́є,
Відкри́й ду́шу – це́ наш запові́т,
Неха́й той мі́ст вже нас єдна́є,
Бо в сло́ві є си́ла, що ба́чить цей сві́т.
Впусти́ у сві́т мі́й всі́ бо́лі й триво́ги,
Не тре́ба сму́ток у се́рці трима́ть,
Бо ра́зом прохо́димо всі́ доро́ги,
І ра́зом зумі́ємо все́ подола́ть.
Говори́ зі мно́ю, бо ти́ша вбива́є,
Відкри́й ду́шу – це́ наш запові́т,
Неха́й той мі́ст вже нас єдна́є,
Бо в сло́ві є си́ла, що ба́чить цей сві́т.
Лише́ розмо́вляючи, ді́йдемо зго́ди,
І зно́ву змо́жемо се́рцем збагну́ть,
Що в пра́вді і щи́рості – спра́вжні бро́ди
Які́ допомо́жуть нам да́лі іти.
Говори́ зі мно́ю, бо ти́ша вбива́є,
Відкри́й ду́шу – це́ наш запові́т,
Неха́й той мі́ст вже нас єдна́є,
Бо в сло́ві є си́ла, що ба́чить цей сві́т.